PATOGENNÍ ORGANISMY

Paraziti, plísně, kvasinky, bakterie a viry jsou všude okolo nás i v nás. I když to neradi slyšíme a nechceme si to přiznat, hlavně co se parazitů týče, i my je máme. Okolo nás zuří epidemie, které si nikdo nevšímá!!! Testování na parazity běžnými lékařskými testy má 1% úspěšnost. . Žije v nás asi 1000 druhů parazitů a máme testy jen na 40 – 50 z nich. Právě paraziti mohou být příčinou mnoha nepříjemností, bolestí a nemocí, které nás trápí. Nejen,  že nám berou cenné živiny, ale sami produkují velmi toxické výkaly. Jsou schopni vylučovat  i takové látky, které zasahují do našich biochemických procesů a mění je tak, jak si to parazit přeje, aby měl lepší podmínky k životu.

Možné příznaky, že tělo obsahuje parazity:

Neschopnost přibrat nebo shodit kilogramy, jedení velmi mnoho jídla a stálé pocity hladu
Chronický problém s kandidou albicans , houbové a plísňové infekce

Alergické reakce na kůži, alergické reakce očních víček, opuchlá oční víčka

Svědění kůže, všechny kožní potíže, suchá olupující se kůže

Chronické potíže s dutinami a s ušima , chronicky zhnisané mandle, chronické infekce
Infekce močových cest, pomočování

Svědění v nose nebo v uchu , svědění konečníku obzvláště v noci

Trávící potíže, plynatost a říhání , průjem , hlenovitá stolice , bolest pupíku a křeče v břiše,                   syndrom dráždivého tračníku, Crohnova nemoc, zvracení, nevolnost

Překyselený žaludek, Zácpa

Hemeroidy

Bolesti v zádech, stehnech nebo ramenech bez zjevné příčiny , Artritické bolesti

Potíže prostaty a sexuální dysfunkce u mužů

Potíže s menstruací , cysty a fibroidy , myomy

Zapomnětlivost , Deprese

Chronická únava, ospalost

Potíže se spánkem

Velmi nepříjemně umí do života zasahovat například kvasinka CANDIDA ALBICANS, s nímž mají mnohé ženy velmi nepříjemné zkušenosti. Pokud ji máme dlouho, může být velmi nebezpečná. Některé výzkumy ukázaly, že Candida Albicans je přítomna v každé rakovinové buňce. Má totiž velmi ráda kyselé prostředí, teplo, vlhko a hlavně cukr. A nyní se opět dostáváme k překyselenému vnitřnímu prostředí těla a potřebě hloubkové detoxikace. Je to takový začarovaný kruh.

O těchto potvůrkách by se dalo psát velmi dlouho. Lze je vůbec v těle zjistit a poté z těla bezpečně odstranit? Ano, toto vše je možné.

JAK SE DETEKUJÍ

Oficiální medicína s parazity moc nepracuje, proto je i testování omezené a je zjištěno pouze malé procento z nich. Navíc většina léků není schopná ničit všechna vývojová stádia parazitů, proto se musí léčba opakovat, je zdlouhavá a léky hodně zatěžují organimus.

Spolehlivě se dají zjistit biorezonancí a frekvenčním generátorem, přístroji jako je SENSITIV IMAGO 530 nebo F SCAN TOUCH. Odstranit je může například PLAZMOVÝ GENERÁTOR.

Některé formy parazitů, plísní a dalších patogenů jsou také dobře vidět v Darkfield mikroskopu v živé kapce krve.