BIOREZONANCE

MĚŘENÍ NA SENSITIV IMAGO 530

biorezonance

Špička v biorezonanci


Biorezonanční + nelineární systémová analýza stavu tělesných tkání

biorezonance2

Každý živý organismus, ale i neživý materiál produkuje frekvence, které jsou citlivými biorezonančními přístroji měřitelné.

Sensitiv Imago 530 představuje absolutní špičku v biorezonanci. Tento přístroj byl schválen jako Medical Device Class II A (od roku 2013 všechny Medical Device Class I ztratily možnost být použity ve zdravotnictví), a na rozdíl od jiných na trhu dostupných přístrojů, které se tváří jako biorezonance a obsahují maximálně 60 trigerových senzorů (jednosměrné senzory, které navíc chytají informace z okolí), Sensitiv Imago 530 měří nejen biorezonanci a NLS, ale zároveň i biologickou impedanci, pracuje ne s virtuálním, ale konkrétním pacientem, obsahuje 530 SBA snímačů, 12.000 kvazisenzorů (nezbytné pro rozlišení frekvencí klienta, terapeuta a okolí) a jeho přesnost je 96%.

Sensitiv Imago 530 dostal prestižní ocenění ZLATOU MEDAILI za nejlepší medicínský diagnostický přístroj v roce 2009 v Plovdivu na mezinárodní technické konferenci. Tento přístroj lze použít jako základ pro seriózní vědecké práce.

Na vývoji biorezonance se podílelo USA, Rusko a Japonsko. Tento přístoj byl původně určen pouze pro kosmonauty. V Rusku se vynaložilo 450 milionů dolarů na výzkum tzv. MIND MACHINE ve 30ti laboratořích, v USA dal kongres v roce 1988 145 milionů dolarů na vytvoření systému PAS (psychotropní systém ozbrojení). Dlouho se biorezonance využívala jen pro vojenské účely. Až Holding Alfa – Med začal biorezonanci využívat výhradně k medicínským účelům. Výroba Sensitiv Imago je v USA, generální ředitelství v Rusku, na Ukrajině je IT, v Evropě se vyrábí mnohé součástky, jedná se tedy o celosvětový podnik.

Starší přístroje Sensitiv nemají tolik senzorů jako 530.

Sensitiv Imago 60 má 60 SRA snímačů, 8000 kvazisenzorů a jeho přesnost je 80%.

Sensitiv Imago 100 má 100 SRA snímačů, 10.000 kvazisenzorů a jeho přesnost je 90%.

Sensitiv Imago nelze srovnávat s přístroji jako je Oberon, Metatron nebo Diacom. Za kvalitní přístroj lze považovat pouze BICOM, který ale není biorezonancí v pravém slova smyslu, pracuje na principu akupunkturních bodů v každém meridiánu a měření na něm je částečně subjektivní.

Sensitiv Imago 530 je schopen určit zátěž těžkými kovy, chemikáliemi (herbicidy, pesticidy, fungicidy…), parazitární nákazu, geopatogenní zátěž, stav pH v těle, alergeny a mnoho dalších parametrů, které jsou pro naturopata klíčové.

Určí přesně orgány, které jsou postižené, a je schopen nejen přesné detekce toxické zátěže nebo patogenu a to i v konkrétním orgánu nebo místě na těle, zjištění porušení homeostázy, ale je na něm možnost provádět i biorezonanční terapie. Sensitiv určí všechny souvislosti a umožňuje terapeutovi zacílit příčiny potíží.

Na vyšetření Sensitivem je potřeba dostavit se minimálně 3 hodiny nalačno, pít jenom vodu a nemít na sobě žádné kovy včetně náušnic, hodinek, řetízků, pásku, kovových brýlí a kovových kostic v podprsence. Je nutné zcela vypnout mobilní telefon. Při vyšetření, které je poměrně časově náročné, je pouze obsluha Sensitivu a klient. Vše ostatní ruší přesnost výsledků.

Pokud se rozhodnete absolvovat vyšetření na Sensitivu Imago 530, počítejte s tím, že jsou třeba následné detoxikace (trvající měsíce i roky podle stupně zátěže v organismu), biorezonanční terapie a plazmování. Vše je velmi časově náročné a budete muset nás navštívit několikrát za sebou, abyste docílili výsledků. Nutné jsou i pravidelné kontroly. Pokud se jedná o parazity, které lze přenášet, je naprosto klíčové udělat odparazitování celé rodině, zejména pak sexuálnímu partnerovi (plazmovat lze rodiny společně).

Absolutní kontraindikací vyšetření na Sensitivu je kardiostimulátor a epilepsie.

Upozorňujeme, že v žádném případě vyšetření na Sensitiv Imago 530 nenahrazuje lékařské testy, ale je jejich vynikajícím doplňkem.